Kilka słów o

Naszej misji

 

 

Głównym założeniem, od początku istnienia naszej firmy, jest wizja profesjonalnego i rzetelnego przedsiębiorstwa zapewniającego kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w sektorze gospodarki odpadami.
Celem nadrzędnym jest:

"Dostarczanie klientom usługi o najwyższej jakości, przy zapewnieniu najmniejszego negatywnego oddziaływania na środowisko."

W codziennej pracy stosujemy następujące zasady:

  • każdy Klient jest dla nas najważniejszy
  • kreatywnie myślimy o potrzebach Klienta i się do nich dopasowujemy.

Jednocześnie stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji stale powiększamy ofertę usług niezmiennie dostosowując ją do wymagań rynku.

Eko-Gwajm sp. z. o.o. realizując przyjęta misję wdrożył w 2022r. zasady Systemu Zarządzania wg norm PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015. W listopadzie 2022r. podaliśmy działalność firmy w zakresie wdrożonych procedur - certyfikacji przeprowadzonej przez audytorów TUV NORD Polska, którą to certyfikację Eko-Gwajm Sp. z o.o. przeszedł pozytywnie i uzyskał 

 

CERTYFIKAT  dla Systemu Zarządzania wg

PN-EN ISO 9001:2015  

PN-EN ISO 14001:2015 

w zakresie :

Działalność w zakresie zbierania i zagospodarowania odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, prace demontażowe związane z usuwaniem azbestu. Przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych.